Vitajte na stránkach PLAMIENOK n.o.
Viac života, menej bolesti

Vianočná aukcia pre Plamienok

7 darcov už vyzbieralo 524 €
čas
Trvanie zbierky: 4.11.2020 - 24.12.2020

Vlastne ani neviem, kde začať.
Snáď jedným obyčajným večerom, kedy som si potom, ako som uspala svojich dvoch malých huncútov, pozrela na Facebooku video Uľahčime im najťažsšiu rolu. Plakala som ešte pred koncom videa a ešte dlho po ňom. A potom prispela na zbierku. A keď som v ďakovnej správe od Plamienka videla možnosť založiť si vlastnú zbierku, začala som premýšľať, ako by som vedela pomôcť rodinám, ktoré nemajú toľké šťastie ako ja.
Majú neskutočné šťastie, lebo majú doma ten najväčší dar od Boha. Dieťa. Ale, žial, k tomu absolútnemu štastiu im niečo chýba. Zdravie.
A preto som sa rozhodla osloviť svojich priateľov s tým, aby mi pomohli urobiť pred Vianocami dobrý skutok v nádeji, že spoločne dokážeme aspoň jednej z týchto rodín stráviť najkrajšie sviatky v roku spolu. Doma. 
Ak sa k nám chcete pridať aj vy, vydražte si v našej spoločnej Vianočnej aukcii darček pre svojho blízkeho a venujte ho s vedomím, že ste nielen urobili radosť, ale i pomohli. 
Ja vám vopred ďakujem za každý jeden príspevok v mene svojom, v mene Plamienka i rodín s nevyliečiteľne chorými detičkami.
Želám Vám krásne a požehnané Vianoce v kruhu rodiny.

Najnovšie dary