Vitajte na stránkach PLAMIENOK n.o.
Viac života, menej bolesti
Vzdelávanie

Vzdelávanie

Vzdelávanie
Jednou z priorít Plamienka je vzdelávanie odborníkov, študentov, ale aj laickej verejnosti. Vzdelávame v oblasti detskej hospicovej paliatívnej starostlivosti a v oblasti pomoci rodinám v smútení. Veríme, že v konečnom dôsledku prinesie pomoc nielen odborníkom a laikom, ale najmä nevyliečiteľne chorým a smútiacim deťom a ich rodinám.
 • PLAMIENOK každý týždeň

  O paliatívnej starostlivosti sa dnes hovorí málo. Chceme Vám ju priblížiť a ponúkať, ako ju vnímame my.

  Odborníci z Plamienka pripravili na rok 2021 nový projekt s názvom Plamienok každý týždeň. Pravidelne, počas celého roku, budeme každý týždeň prinášať nové krátke video. Lekári a psychológ sa v nich budú venovať praktickým, psychologickým i filozofickým otázkam paliatívnej starostlivosti, ktoré zaujímajú širokú verejnosť a odpovede nemusia byť bežne známe a dostupné. 

  Pozývame Vás, aby sme sa v roku 2021 pri videách z Plamienka spoločne zamysleli. Nad životom aj smrťou. Láskou aj smútkom. Prehĺbme náš vzťah so samými sebou a aj s tými, ktorých milujeme.

  Viac informácií
 • Vzdelávací kurz: Ako komunikovať s deťmi a dospelými v náročných chvíľach

  Polročný kurz je určený študentom, profesionálom a laickej verejnosti, ktorí majú záujem pomáhať spolu s nami deťom a rodinám po strate blízkeho.

  Viac informácií
 • Detská domáca paliatívna starostlivosť v praxi: prednášky pre študentov aj verejnosť - šk.rok 2022/2023

  zimný semester 2022/2023, stredy 16:00 - 17:30, Zadunajská 6, Bratislava.
  sledujte náš Facebook

  Viac informácií
 • Študentská prax a konzultácie

  Ponúkame študentom možnosť dozvedieť sa  viac o detskej paliatívnej starostlivosti.

  Viac informácií
 • Odborné konzíliá

  Odborníkom, ktorí pracujú s ťažko chorými a zomierajúcimi deťmi a ich rodinami ako aj s deťmi a rodinami po strate blízkeho, poskytujeme bezplatne odborné konzíliá pri riešení konkrétneho problému.

  Viac informácií
 • Detská paliatívna starostlivosť

  Chcete vedieť viac o tejto problematike? Stiahnite si štandard MZ SR, odborné články a publikácie, ktoré sme vydali. Sú určené najmä pre odborníkov.

  Viac informácií