Vzdelávanie

Vzdelávanie

Vzdelávanie
Jednou z priorít Plamienka je vzdelávanie odborníkov, študentov, ale aj laickej verejnosti. Vzdelávame v oblasti detskej hospicovej paliatívnej starostlivosti a v oblasti pomoci rodinám v smútení. Veríme, že v konečnom dôsledku prinesie pomoc nielen odborníkom a laikom, ale najmä nevyliečiteľne chorým a smútiacim deťom a ich rodinám.
 • Plamienok každý týždeň

  Nad životom aj smrťou. Láskou aj smútkom. Zraniteľnosťou aj silou. Nad témami, ktoré sa dotýkajú alebo budú dotýkať každého z nás.
  Vážne, nevyliečiteľne choré a smútiace deti a ich rodiny, ktoré sme počas uplynulých viac ako 20 rokov stretávali, nás inšpirovali k hlbšiemu zamysleniu. Uvedomili sme si, že to, čo sme dostali, sa z kníh naučiť nedá.
  Ponúkame Vám sériu 54 krátkych videí. Na jeseň 2022 budeme organizovať krátku live diskusiu k videám, ktoré sme natočili. Sledujte nás.
  Premýšľajme spolu, zdieľajme a inšpirujme sa navzájom. 

  Viac informácií
 • Vzdelávací kurz: Ako komunikovať s deťmi a dospelými v náročných chvíľach

  Polročný kurz je určený študentom, profesionálom a laickej verejnosti, ktorí majú záujem pomáhať spolu s nami deťom a rodinám po strate blízkeho.

  Viac informácií
 • Detská domáca paliatívna starostlivosť v praxi: online prednášky pre študentov aj verejnosť - šk. rok 2023/2024

  letný semester 2023/2024, utorky 16:00 - 17:30, online.
  sledujte náš Facebook

  Viac informácií
 • Študentská prax a konzultácie

  Ponúkame študentom možnosť dozvedieť sa  viac o detskej paliatívnej starostlivosti.

  Viac informácií
 • Odborné konzíliá

  Odborníkom, ktorí pracujú s ťažko chorými a zomierajúcimi deťmi a ich rodinami ako aj s deťmi a rodinami po strate blízkeho, poskytujeme bezplatne odborné konzíliá pri riešení konkrétneho problému.

  Viac informácií
 • Detská paliatívna starostlivosť

  Chcete vedieť viac o tejto problematike? Stiahnite si štandard MZ SR, odborné články a publikácie, ktoré sme vydali. Sú určené najmä pre odborníkov.

  Viac informácií
facebook instagram youtube linkedin
© 2024 PLAMIENOK n.o. Všeobecné obchodné podmienky