Vitajte na stránkach PLAMIENOK n.o.
Viac života, menej bolesti

Ultralanovka pre Plamienok 2021 (6. ročník)

183 darcov už vyzbieralo 11 237,50 €
čas
Trvanie zbierky: 1.1.2021 - 31.12.2021

V posledných minútach pred polnocou, pred začiatkom dňa 22. mája sa zíde skupinka ultra bežcov pri hornej stanici lanovky na bratislavskej Kolibe, aby s úderom polnoci vyrazila na 3 km lesný okruh s náročným stúpaním priamo popod lanovku. Každý ultra bežec sa v nasledujúcich 24 hodinách pokúsi tento okruh absolvovať toľkokrát, koľko len bude vládať. 
Od 22. mája počas nasledujúcich 30 dní budú trať ultralanovky na Kamzíku, ale aj inde na Slovenku, či v zahraničí zdolávať ďalší naši priatelia a nadšenci horského behu, aby svojimi nohami vybehali pre Plamienok čo najviac finančných prostriedkov. Samotní ultra bežci prispievajú Plamienku min. sumou 100 EUR.


Trať ultralanovky si môže vyskúšať každý. Príď 22. mája 2021 na bratislavskú Kolibu a podpor ultra bežcov tým, že si odbehneš/odkráčaš s nimi pár kôl, alebo aj jedno. Okruj je to nenáročný, zvládne ho aj dieťa. Na mieste sa bude nachádzdať pokladnička, do ktorej budeš môcť finančne prispieť.

PODPOR n.o. PLAMIENOK PRENAJATÍM NÔH BEŽCA

štartovej listine si vyber bežca, ktorého chceš podporiť a motivovať a za každé jeho odbehnuté kolo, prispej n.o. PLAMIENOK rovnakou čiastkou.

Príklad: vyberiem si bežca so štartovým číslom 12. Na každé jeho kolo prisľúbim príspevok vo výške 1 EURA, ak tento bežec zabehne 20 kôl, pošlem príspevok vo výške 20 EUR na túto online zbierku, kde do poznámky uvediem číslo bežca, ktorého som podporil.
Viac informácií nájdeš : tu   


FINANČNÉ DARY

Ak si nechceš prenajať nohy bežca ale chcel by si sa zapojiť, môžeš svoj finančný príspevok vhodiť do virtuálnej pokladničky Plamienka, pomocou tejto online zbierky. 

Ukážme deťom a rodinám z Plamienka, že v tom nie sú sami!

Ďakujeme :-)

Najnovšie dary