Vitajte na stránkach PLAMIENOK n.o.
Viac života, menej bolesti

Ultralanovka pre Plamienok 2021 (6. ročník)

12 darcov už vyzbieralo 341 €
čas
Trvanie zbierky: 1.1.2021 - 31.12.2021

V posledných minútach pred polnocou, pred začiatkom dňa 10. apríla sa zíde skupina ultra bežcov pri hornej stanici lanovky na bratislavskej Kolibe, aby s úderom polnoci vyrazila na 3 km lesný okruh s náročným stúpaním priamo popod lanovku. Každý z ultra bežcov sa v nasledujúcich 24 hodinách pokúsi tento okruh absolvovať toľkokrát, koľko len bude vládať. Celý štartovný poplatok bežcov je súčasťou finančnej zbierky pre n.o. Plamienok. Minimálny štartovný poplatok ultra bežca je 100,- €. Horná hranica poplatku nie je určená.

HORSKÍ BEŽCI VYZÝVAJÚ BRATISLAVU A SLOVENSKO


Príď 10. apríla 2021 na bratislavskú Kolibu a od 10:00 do 18:00 sa odvez lanovkou ponad hlavy bežcov. Priveď rodinu, priateľov, kolegov, známych… Urobte si pohodový a užitočný výlet do prírody! Pri nástupe na lanovku stretneš našich dobrovoľníkov s pokladničkami, do ktorých budeš môcť prispieť pre n.o. Plamienok.

PODPOR n.o. PLAMIENOK PRENAJATÍM NÔH BEŽCA

štartovej listine si vyber bežca, ktorého chceš podporiť a motivovať a za každé jeho odbehnuté kolo, prispej n.o. PLAMIENOK rovnakou čiastkou.

Príklad: vyberiem si bežca so štartovým číslom 45. Na každé jeho kolo prisľúbim príspevok vo výške 1 EURA, ak tento bežec zabehne 20 kôl, pošlem príspevok vo výške 20 EUR na túto online zbierku, kde do poznámky uvediem číslo bežca, ktorého som podporil.
Viac informácií nájdeš : tu   

VYSKÚŠAJ SI ATMOSFÉRU HORKÉHO BEHU NA VLASTNEJ KOŽI

Každý kto príde, si môže vyskúšať trať ultralanovky na vlastnej koži a zažiť tak jej náročnosť. Za dobrovoľný príspevok do pokladničky Plamienku v stane časomiery obdržíš kartičku, ktorá je na maximálne 5 kôl. Ak je ti 5 kôl málo a zvládneš aj viac, môžeš túto možnosť využiť aj opakovane :)


FINANČNÉ DARY

Ak sa nemôžeš osobne zúčastniť a chcel by si prispieť, môžeš tak urobiť pomocou tejto online zbierky.

Ukážme deťom a rodinám z Plamienka, že v tom nie sú sami!

Najnovšie dary