Ultralanovka pre Plamienok 2023 (8. ročník)

475 darcov už vyzbieralo 23 981,67 €
čas
Trvanie zbierky: 25.1.2023 - 31.12.2023

V posledných minútach pred polnocou, pred začiatkom dňa 1. apríla 2023 sa zíde skupina ultra bežcov pri hornej stanici lanovky na bratislavskej Kolibe, aby s úderom polnoci vyrazila na 3 km lesný okruh s náročným stúpaním priamo popod lanovku.
Každý z ultra bežcov sa v nasledujúcich 24 hodinách pokúsi tento okruh absolvovať toľkokrát, koľko len bude vládať.
Štartovný poplatok bežcov je súčasťou finančnej zbierky pre n.o. Plamienok. Minimálny štartovný poplatok ultra bežca je 100,- €. Horná hranica poplatku nie je určená.

PRÍĎ NÁS POVZBUDIŤ!

Príď 01. apríla 2023 na bratislavskú Kolibu a od 10:00 do 18:00 sa odvez lanovkou ponad hlavy bežcov. Priveď rodinu, priateľov, kolegov, známych… Urobte si pohodový a užitočný výlet do prírody! Pri nástupe na lanovku stretneš našich dobrovoľníkov s pokladničkami, do ktorých budeš môcť prispieť pre n.o. Plamienok.


PODPORTE BEŽCOV

Podpor n.o. PLAMIENOK prenajatím nôh bežca

V štartovej listine si vyberiete bežca, ktorého chcete podporiť a motivovať a za každé jeho odbehnuté kolo, prispejete n.o. PLAMIENOK rovnakou čiastkou.

Príklad: vyberiem si bežca so štartovým číslom 45. Na každé jeho kolo prisľúbim príspevok vo výške 1 EURA, ak tento bežec zabehne 20 kôl, pošlem príspevok vo výške 20 EUR na túto online zbierku

Verejný prísľub:

Tu nájdeš formulár na zaevidovanie tvojho prísľubu.

Tu nájdeš zoznam podporovateľov a výšku ich príspevkov.


VYSKÚŠAJTE SI ATMOSFÉRU HORSKÉHO BEHU NA VLASTNEJ KOŽI!

Tak ako v prechádzajúcich ročníkoch, aj tento rok si budete môcť vyskúšať trať Ultralanovky na vlastnej koži. Pridať sa môžu teda aj tí, ktorým čas alebo kondícia nedovolí zúčastniť sa behu na celých 24 hodín. Za dobrovoľný príspevok v stane časomiery obdržíte kartičku, ktorá je na maximálne 5 kôl. Po každom kole si v stane časomiery dáte kartičku označiť. Keď budete mať kartu celú vyplnenú, alebo po prejdení kola, dvoch, troch… už ďalej nepôjdete, kartu odovzdáte do stanu časomiery. Tieto kolá budú zapísané vo výsledkovej listine v kategórii dobrovoľní bežci. Ak je vám 5 kôl málo a zvládnete aj viac, môžete túto možnosť využiť aj opakovane.

FINANČNÉ DARY!

Ak sa nemôžeš osobne zúčastniť a chcel by si prispieť, môžeš tak urobiť pomocou tejto zbierky.

Pomôž vyzbierať pre detský hospic PLAMIENOK ešte viac!

Najnovšie dary