Po strate synčeka mi Plamienok pomohol znovu nájsť silu žiť

Po strate synčeka mi Plamienok pomohol znovu nájsť silu žiť

Po strate synčeka mi Plamienok pomohol znovu nájsť silu žiť
Andrejka(39) stratila svojho synčeka Marka len dva dni po pôrode. O bábätko sa dlho snažili, tehotenstvo sa však skomplikovalo a jej chlapček sa narodil predčasne. Po príchode domov napísala do Centra smútkovej terapie v Plamienku s prosbou o pomoc. Po roku a pol individuálnych terapeutických stretnutí sa rozhodla podeliť sa o svoj príbeh aj preto, aby pomohla iným ženám, ktoré prišli o dieťatko krátko po narodení. Vypočujte si rozprávanie Andrejky o zvládaní prvotných pocitov bezmocnosti, hnevu, viny, aj závisti. O hľadaní sily žiť, o prijatí seba samej a o pomoci Plamienka.

Všetky naše podcasty si môžete vypočuť aj na streamovacích platformách SpotifyPodbean a Apple podcasts.

Plamienok ponúka rodičom detí, ktoré stratili blízkeho, bezplatné konzultácie s psychológom ako aj individuálne a skupinové terapie pre deti aj dospelých. Môžu sa na nás obrátiť kedykoľvek, krátko po úmrtí, ale aj neskôr. Počas konzultácie spolu hľadáme ako dieťaťu pomôcť doma aj v škole. Rozprávame sa spolu aj o tom, čo si všímať, aby sme včas zachytili, že dieťa potrebuje odbornú pomoc psychológa.

DDarujte nám prosím 2 percentá z Vašich daní, aby aj rodičia, ktorí stratili dieťa, mohli dostať včas bezplatnú psychologickú pomoc a dokázali aj vďaka tomu nájsť v sebe silu žiť ďalej pre seba i svojich blízkych.

Podcast neziskovej organizácie PLAMIENOK n.o.
8.2.2024 Rozhovory pre všetkých.
O živote a smrti, o radosti a smútku.
Z vďaky deťom a rodinám v Plamienku.

Každý mesiac na www.plamienok.sk