Zázračná hodina v teple domova

Každá hodina doma s pomocou Plamienka má pre nevyliečiteľne choré dieťa nevyčísliteľnú hodnotu. Hodnotu zázraku. Teší nás, že tento zázrak môžeme urobiť spolu s Vašou pomocou.

Za zázrakom vždy stoja konkrétni ľudia. V okruhu cca 2 hodín jazdy od Bratislavy naši lekári, zdravotné sestry, psychológovia a sociálni pracovníci navštevujú, liečia a sprevádzajú priamo doma novorodencov, deti a dospievajúcich s vážnymi, nevyliečiteľnými chorobami. Každému dieťaťu bezplatne zapožičiame potrebné lekárske prístroje a ošetrovateľský materiál, ako aj set liekov. Lekár a zdravotná sestra hospicu sú k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni. V prípade potreby deti doma navštívia aj v noci.

Náklady na hodinu v domácej starostlivosti Plamienka sa pohybujú od 5 do 10 Eur. Naša pomoc je však pre deti a rodiny bezplatná
. Aj vďaka Vám.

"Plamienok - to sú ľudia s obrovskými otvorenými  srdciami. Skláňame sa pred nimi čo pre nás a hlavne pre našu Dori robia. Mnohokrát nás zachránili pred nemocnicou a dožičili nám pohodlie domova. Iba vďaka nim môžeme byť spolu doma a užívať si jednoduchosti života, ktoré sme pred narodením našej dcérky prehliadali. Kým sme neboli v starostlivosti Plamienka, bolo to veľmi náročné. Teraz máme istotu, že ak sme už bezradní, vieme, že vždy a v hociktorú hodinu sa môžeme na niekoho obrátiť. Je to pocit, ktorý je pre nás rodičov nevyliečiteľne chorých detí najviac potrebný. Pocit, že v tom nie ste sami. Zo srdca a s veľkou úctou ďakujeme..."
Rodičia malej Dorothey