Vitajte na stránkach PLAMIENOK n.o.
Viac života, menej bolesti
chcem prispieť
euro
68 darcov vyzbieralo 1 912 €
Trvanie zbierky 4.12.2018 - 31.1.2019

Vďaka za vašu pomoc, Plamienok.

Dlho som sa odhodlávala zbierku vytvoriť, lebo je to pre mňa bolestná vec a ťažko sa mi píše. Pred pár dňami mal náš synček Ondrejko svoje prvé meniny, no nedožil sa ich. :( Odišiel nám, keď mal pol roka.

Hoci väčšinu času bol v nemocnici, jeden nádherný mesiac, od 14.2 do 10.3.2018 bol s nami doma a boli sme ako kompletná rodina. My, jeho rodičia, a jeho dvojička Hanka. Bol to môj najkrajší mesiac, keď sme boli všetci štyria spolu doma. Keby sme neboli v starostlivosti ľudí z Plamienka, nezvládli by sme to. Fyzická aj psychická pomoc z ich strany bola pri ťažkom metabolickom ochorení Ondrejka pre nás ako rodinu viac než potrebná. A za to im veľmi ĎAKUJEME.

Ak prispievate, alebo sa rozhodujete prispieť, vedzte, že dávate nevyliečiteľne chorým deťom a ich rodinám šancu žiť spolu DOMA ako RODINA. Tak ako sme to dostali aj my.

A zároveň im zo svojich peňazí dávate návštevy lekárov a sestier, ktorí prídu domov za dieťatkom, lekárov na telefóne 24/7 - áno aj v noci. Domáci kyslík, odsávačku, veľkú nádobu s gázičkami, hadičkami, rúrkami, a inými vecami, ktoré ani neviem na čo všetky boli. Veľmi veľa liekov, ktoré majú rodiny doma k dispozícii, čo keby ich náhodou potrebovali... a psychickú podporu, ktorá je úplne iná ako tá, ktorú sa snaží poskytovať okolie. 

Toto všekto sme dostali aj my a sme za to veľmi vďační, že je to aj vďaka vám, ktorí tieto riadky práve čítate. Veľmi pomôže aj zdieľanie zbierky.

ĎAKUJEME

Najnovšie dary