Vitajte na stránkach PLAMIENOK n.o.
Viac života, menej bolesti
chcem prispieť
euro
92 darcov vyzbieralo 3 407 €
Trvanie zbierky 2.4.2019 - 29.2.2020

UltraLanovka pre Plamienok 2019 (4. ročník)

V posledných minútach pred polnocou, pred začiatkom dňa 13. apríla sa zíde skupina ultra bežcov pri hornej stanici lanovky na bratislavskej Kolibe, aby s úderom polnoci vyrazila na 3 km lesný okruh s náročným stúpaním priamo popod lanovku. Každý z ultra bežcov sa v nasledujúcich 24 hodinách pokúsi tento okruh absolvovať toľkokrát, koľko len bude vládať. Celý štartovný poplatok bežcov je súčasťou finančnej zbierky pre n.o. Plamienok. Minimálny štartovný poplatok ultra bežca je 100,- €. Horná hranica poplatku nie je určená.

HORSKÍ BEŽCI VYZÝVAJÚ BRATISLAVU A SLOVENSKO

Príď 13. apríla 2019 na bratislavskú Kolibu a od 10:00 do 18:00 sa odvez lanovkou ponad hlavy bežcov. Priveď rodinu, priateľov, kolegov, známych… Urobte si pohodový a užitočný výlet do prírody! Lanovka bude v tento deň premávať bezplatne, avšak ušetrené peniažky môžte vhodiť do pokladničiek Plamienka.

Vyskúšaj si atmosféru 
Každý kto príde, si môže vyskúšať trať ultralanovky na vlastnej koži a sám zažiť jej náročnosť. Za dobrovoľný príspevok v stane časomiery obdržíte kartičku, ktorá je na maximálne 5 kôl. Ak je vám 5 kôl málo a zvládnete aj viac, môžte túto možnosť využiť aj opakovane :)

Finančné dary - Predbehnite nás!
Pre Vás, ktorí sa nemôžte osobne zúčastniť tohto podujatia a radi by ste pomohli, sme vytvorili túto výzvu. 

Podarí sa nám spoločne vyzbierať sumu vyššiu, ako tú, ktorú sa podarí vyzbierať horským bežcom priamo na podujatí?

Ukážme deťom a rodinám z Plamienka, že v tom nie sú sami!

Najnovšie dary