Vitajte na stránkach PLAMIENOK n.o.
Viac života, menej bolesti
chcem prispieť
euro
13 darcov vyzbieralo 1 170 €
Trvanie zbierky neobmedzená

Kristínkina 35-tka

Milí priatelia, ďakujem, ze ste klikli na link,ktorý som vám poslala a tým ste sa dostali na túto stránku neziskovej organizácie Plamienok,konkrétne do zbierky vytvorenej k mojim 35-tym narodeninám. Organizácia plamienok sa venuje detskej paliatívnej liečbe, ako aj pomoci smútiacim rodinám pri strate dieťaťa.

Pre mňa samú, ako mamu dvoch detí, je najväčším darom zdravie detí a čas, ktorý s nimi môžem prežiť v kruhu rodiny a priateľov. Viem, aké naročné je tráviť noci s dieťaťom v nemocnici, a aká je vždy túžba rodiča ísť domov.

Preto som sa rozhodla, že ako dar k mojim narodinám by ma úprimne potešilo, keby čo najviac rodičov malo možnosť so svojimi nevyliečiteľne chorými deťmi byť doma.

Teraz moja prosba smeruje k vám priatelia, aby ste zvážili darovať ľubovolnú čiastku práve organizácii Plamienok, namiesto daru alebo kvetov, ktorými zvyknete obvykle potešiť oslávenca.

Ďakujem vám a teším sa na vás piatok 3.7.2020 o 19.00 vo vinárstve Terra Parna v Suchej nad Parnou. Keďže degustácia vín je spojená s prechádzkou po vinohrade, voľte prosím pohodlnú obuv :)

Najnovšie dary