Vianočné darčeky z Plamienka

Vianočné darčeky z Plamienka Vianočné darčeky z Plamienka

Darujte na Vianoce darčeky z Plamienka a pomôžte ťažko, nevyliečiteľne chorým deťom a ich rodinám. Vyberte si vianočné darčeky z nášho e-shopu, potešte vašich blízkych i seba a pomôžte rodinám s ťažko, nevyliečiteľne chorými deťmi prežiť vianočný čas spolu doma. Ponúkame vám pár tipov: knižky pre dospelých i deti, ponožky s motívom Plamienka, ktoré zohrejú nohy aj srdce, ale aj sviečky, ktoré vám prežiaria sviatočné chvíle.
 
Chcete siahnuť po niečo praktickom? Máme pre vás ponožky s motívom Plamienka značky Fusakle v našich farbách a v rôznych veľkostiach. Veríme, že potešia i poslúžia obdarovaným dospelým i deťom. Pekným darčekom sú aj sviečky s logom Plamienka, ktoré u vás doma navodia vianočnú atmosféru. Kúpou našej sviečky tiež pomôžete, aby dlhodobo vážne choré deti mali doma viac času a radosti a podporíte plamienok detského života.

Hľadáte darček pre dieťa i jeho rodičov? Knihy z nášho e-shopu môžu potešiť veľkých i malých čitateľov. Rozprávková knižka pre deti i dospelých Dobrodružstvá Ajky a Grofa v krajine sopiek sa dotýka straty a nádeje v živote. Ajka, malé dievčatko a jej verný kamarát labrador Grof objavujú a putujú spolu krajinou sopiek. Čitateľ, ktorý sa k nim pripojí, bude mať možnosť objaviť zdroje vo vnútri vlastnej duše, ktoré nám pomáhajú vrátiť sa do života po strate blízkeho. Ajka a Grof prežívajú spolu momenty blízkosti, lásky a múdrosti a ponúkajú nám inšpiráciu, ako otvoriť naše srdce k tajomstvám života. V knihe Dobrodružstvá Ajky a Grofa: Vietor a farby, hlavná hrdinka pokračovania rozprávkovej terapeutickej knižky, Ajka, prešla dôležitým štádiom smútenia po strate mamy. Pochopila, že hoci s ňou jej mama nemôže fyzicky byť, žije stále v jej srdci a spomienkach. Život tak opäť vidí vo všetkých farbách a tie sa rozhodne predstaviť aj jej vernému kamarátovi Grófovi, ktorý ju po strate mamy sprevádza. Spolu s Grófom cestujú po imaginárnych krajinách a objavujú krásy života. Knihy môžete doplniť krásnymi omaľovánkami.

Dospelým, ktorí chcú na sebe pracovať, aby dokázali byť nablízku priateľovi, ktorý smúti po úmrtí blízkej osoby, môžete podarovať knihu Ako pomôcť smútiacemu priateľovi. Láskyplný vzťah a dobrá vôľa sú vtedy nevyhnutné, avšak potrebujeme aj vedomosti v tejto oblasti, aby naša citlivosť a láskavosť pomohla smútiacim. Sme presvedčení, že ak chceme pomôcť smútiacim, musíme sa ponoriť do nášho vnútra. Kniha obsahuje originálne ilustrácie Daniely Olejníkovej, meditačné zamyslenia i praktické cvičenia na konci každej témy.

Darčeky v našom e-shope ponúkame, aby sme sme urobili radosť obdarovaným i darcom. Najväčším darom pre ťažko, nevyliečiteľne choré deti je však malý, pravidelný príspevok, čo i len v hodnote jedného či niekoľkých eur. Práve pravidelné príspevky darcov nám pomáhajú poskytovať deťom sústavnú odbornú starostlivosť u nich doma, aby mohli tráviť svoj čas s tými, ktorých ľúbia, a nemuseli byť v nemocnici.

Ďakujeme, že kráčate s nami.
Mgr. Marcela  Fuknová
Mgr. Marcela Fuknová 12.12.2023
facebook instagram youtube linkedin
© 2024 PLAMIENOK n.o. Všeobecné obchodné podmienky