Vitajte na stránkach PLAMIENOK, n.o.
Viac života, menej bolesti
Vzdelávanie

Vzdelávanie

Vzdelávanie
Jednou z priorít Plamienka je vzdelávanie odborníkov, študentov, ale aj laickej verejnosti. Vzdelávame v oblasti detskej paliatívnej starostlivosti a v oblasti pomoci rodinám v smútení. Veríme, že v konečnom dôsledku prinesie pomoc nielen odborníkom a laikom, ale najmä nevyliečiteľne chorým a smútiacim deťom a ich rodinám.

Kurzy a konzultácie

 • Pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho

  Polročný kurz je určený nie len odborníkom pracujúcim v pomáhajúcich profesiách, ale aj laikom, ktorí majú záujem pomáhať spolu s nami rodinám, ktoré stratili blízkeho.

  Viac informácií
 • Prednášky pre študentov o paliatívnej starostlivosti v letnom semestri

  Prednášky pre študentov lekárstva a pomáhajúcich profesií. Prihláste sa a dozviete sa viac o princípoch liečby a starostlivosti o nevyliečiteľne choré deti v domácom prostredí.

  Viac informácií
 • Študentská prax a konzultácie

  Ponúkame študentom možnosť dozvedieť sa  viac o detskej paliatívnej starostlivosti.

  Viac informácií
 • Odborné konzíliá

  Odborníkom, ktorí pracujú s ťažko chorými a zomierajúcimi deťmi a ich rodinami ako aj s deťmi a rodinami po strate blízkeho, poskytujeme bezplatne odborné konzíliá pri riešení konkrétneho problému.

  Viac informácií

Paliatívna starostlivosť

 • Detská paliatívna starostlivosť

  Chcete vedieť viac o tejto problematike? Tu nájdete články a publikácie o detskej paliatívnej starostlivosti. Sú určené pre verejnosť, ale aj odborníkom.

  Viac informácií